Gradare

Här hittar du oss som jobbar på Förvaltnings AB Graden! Tveka inte att höra av dig till oss om du har några frågor. Du når oss på telefonnummer 0150-66 95 60 eller via mailadresserna du hittar här nedanför.

 Annelie Grihp

annelieg@graden.se

Emelie Larsson

emelie@graden.se

Carina Löfving Lundin

carina@graden.se

Rebecca Eriksson (föräldraledig)

rebecca@graden.se

Jane Severinsson

jane@graden.se

Terese Landin

terese@graden.se

Sally Tsoi

sally@graden.se

Bahjat Pendro

bahjat@graden.se

Kenny Tsoi

kenny@graden.se

Caroline Andersson

caroline@graden.se