Gradare

Här hittar du oss som jobbar på Förvaltnings AB Graden! Tveka inte att höra av dig till oss om du har några frågor. Du når oss på telefonnummer 0150-66 95 60 eller via mailadresserna du hittar här nedanför.

Camilla Aldelöv

camilla@graden.se

 Annelie Grihp

annelieg@graden.se

Nina Nilsson

nina@graden.se

Emelie Larsson

emelie@graden.se

Carina Löfving Lundin

carina@graden.se

Rebecca Eriksson

rebecca@graden.se

Linda Lindhé

linda@graden.se

Sara Ekström

sara@graden.se

Jane Lång

jane@graden.se

Barbro Säwström

barbro@graden.se

Terese Landin

terese@graden.se

Tessan Blomgren

tessan@graden.se

Peter Modig

peter@graden.se

Sally Tsoi

sally@graden.se